Opielus Baits – Moja przygoda

Data: 2022-05-25 00:00 , autor: Tomasz Ortyl , komentarzy: 0

1
Kilka lat temu czytając artykuł w jednej z gazet o tematyce karpiowej natrafiłem na ciekawy opis przynęt karpiowych, stworzonych metodą domową. Mam na myśli od podstaw, czyli jak dobierać poszczególne składniki, aby stworzyć przynętę karpiową – kulkę proteinową. Autorem tegoż artykułu był Pan Paweł Opiela.
Parę lat później powstała firma o nazwie Opielus Baits. Owa firma oferuje najwyższej jakości produkty, które pozwoliły w roku 2020 na zdobycie Mistrzostwa Polski w wędkarstwie karpiowym Polish Carp Masters w PFWK na Dzierżnie Dużym. Oprócz tego na Fan
Page’u Opielus Baits, fani tych produktów udostępniają coraz częściej swoje udane relacje z zasiadek. Sporo karpi powyżej 20+ zostało złowionych w różnych częściach kraju potwierdzając, że bardzo dobrze ryby reagują na te przynęty.
 
 
Moja przygoda z Opielus Baits sięga 2019 roku, gdzie firma dopiero wchodziła na polski rynek. Dosyć szybko dogadałem się z właścicielem, odnośnie obopólnej współpracy, która trwa do dziś. Po pierwszych zasiadkach mogłem zauważyć już efekty, kładąc na macie parę ładnych okazów karpi i amurów.
 
 
 
 
 
 
Firma oferuje podstawową gamę zapachów tj. truskawka, ananas, kryl itd. oraz niezwykle łowne połączenia: śliwka-pieprz, opium-squid, stink corn czy nowość na ten sezon Assassin (połączenie kryla z ostrymi przyprawami). Istnieje także możliwość dobrowolnego mieszania zapachów i składników pod klienta. Elastyczne podejście pod klienta jest dosyć ważne przy wyprawach wędkarskich np. na
zawody wędkarskie lub na kilkugodzinne zasiadki.
 
 
 
 
 
 
 
Po 3 latach i kilkunastu udanych zasiadkach na wodach polskich i zagranicznych mogę stwierdzić, że towar ten przerósł moje najśmielsze oczekiwania i mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu karpiarzowi.
 
Wszystkie produkty można zakupić na stronie: www.opielusbaits.sklep.pl

Komentarze (0)

2022-08-28 18:04 Pan Kontekstowy napisał:

A0b197f9d69bb1e4a051872f50877d44?s=120&d=wavatar&r=pg
Nie ma jeszcze żadnego komentarza

Napisz komentarz

  Galerie

  Filmy

  Reklama

  Reklama

  Facebook

  Reklama