Recenzje

WAMO - odzież dla ludzi kochających przyrodę

Data: 2022-07-11 12:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Zdj_tytu%c5%82owe
Kilkanaście lat temu, gdy wędkarz wychodził na ryby ubierał się w odzież powszechnego użytku. Czasami, jak ktoś miał możliwość odkupienia jakiegoś munduru wojskowego to był gościem na łowisku i budził szacunek wśród wędkujących. Jednak z biegiem czasu wszystko się zmienia i w dzisiejszych czasach wędkarz chce wyglądać bardzo dobrze i czuć się mega komfortowo.
czytaj więcej

Green Cell czyli ładowanie telefonu na zasiadkach

Data: 2022-03-19 00:00 , autor: Marcin Herman , komentarzy: 0

Zdj_tytu%c5%82owe
Gdy wybieram się na kilkudniową zasiadkę bez dostępu do prądu jednym z najbardziej potrzebnych urządzeń jest powerbank. Zazwyczaj służy mi on do ładowania telefonu, bo jak wiadomo w dzisiejszych czasach łączność z naszymi najbliższymi i światem jest bardzo ważna. Przy intensywnym używaniu telefonu zużywamy ok. 70 - 90 % baterii dziennie. Żeby wieczorem naładować telefon potrzebuję dobry i solidny powerbank, który sprosta naszym oczekiwaniom.
czytaj więcej

Starbaits DLX Carp Hammock XXL

Data: 2021-01-24 20:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

Zdj_tytu%c5%82owe
Mata karpiowa Starbaits DLX Carp Hammock XXL jak sama nazwa wskazuje, to bez wątpienia jedna z największych mat na stelażu, jaką można spotkać na karpiowym rynku. Wykorzystano w niej dobre materiały, od mocnego aluminiowego stelażu, po wyściółkę, która nie ściąga śluzu z ryby. Mata jak na swoje pokaźne gabaryty, jest głęboka (30cm). Posiada również dwa odpływy wody.
czytaj więcej

Ridge Monkey - Advanced Boilie Crusher Full Kit

Data: 2021-01-18 20:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

1
Advanced Boilie Crusher to nic innego jak kruszarka do kulek proteinowych i nie tylko. Ridge Monkey jako pierwsza stworzyła i opatentowała takie sprytne urządzenie ułatwiające wędkarzom kruszenie czy rozgniatanie przynęt w bardzo krótkim czasie. Kilogram np.kulek rozkruszymy w mniej niż minutę.
czytaj więcej

Ridge Monkey VRH 300 vs VRH 150

Data: 2021-01-18 20:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

G%c5%82%c3%b3wne
Dwa lata temu opisywałem czołówkę VRH 300. Byłem wtedy bardzo zadowolony z niej i w zasadzie nie widziałem innej mogącej konkurować z w/w czołówką. W roku 2019 firma Ridge Monkey wypuściła na rynek mniejszą czołówkę pod nazwą VRH 150. Postanowiono ‘’odchudzić” trochę poprzednią wersję, pod względem wyglądu i ceny.
czytaj więcej

Mad Dam Weigh Sling Floater XXL

Data: 2020-06-24 18:15 , autor: Adam Herman , komentarzy: 0

1
Mad Dam Weigh Sling Floater XXL to worek karpiowy przeznaczony przede wszystkim do przetrzymywania ryby. Prawie w całości wykonany jest z wytrzymałej, ale delikatnej siatki, która w sposób bezpieczny pozwala złowionemu okazowi do chwili „oddechu” przez ważeniem czy sesją zdjęciową. Worek wyposażony jest w cztery duże pływaki, które gwarantują nam dobrą wyporność.
czytaj więcej

Kołowrotek Shimano ULTEGRA 14000 XSD

Data: 2020-04-18 12:15 , autor: Tomasz Ortyl , komentarzy: 0

1
Flagowej marki Shimano nie muszę nikomu przedstawiać, gdyż znana jest i ceniona przez wielu wędkarzy na całym świecie, a kołowrotki tej firmy cieszą się bardzo dobrą opinią już od wielu lat. Paru moich kolegów posiadało, lub posiada do dziś flagowe modele cieszące się popularnością i to właśnie ich szczere opinie zadecydowały o zakupie właśnie tych kołowrotków.
czytaj więcej

Okuma 8K

Data: 2020-01-10 20:00 , autor: Adam Herman , komentarzy: 1

1
Okuma 8k to kołowrotek, który wszedł na rynek w połowie 2018 roku i od razu stał się hitem. Ja po bardzo udanych i bezproblemowych dwóch sezonach z Okumą X-Spot, po raz kolejny zaufałem firmie Okuma. Tym razem potrzebowałem większego kręcioła do dalszych wywózek, ale i do rzutu. 8K bo na ten kołowrotek padł wybór w zupełności zaspokoił moje potrzeby.
czytaj więcej

4Success Big Mama Cradle - kołyska karpiowa

Data: 2019-08-12 12:00 , autor: Tomasz Ortyl , komentarzy: 0

Zdj_tytu%c5%82owe
Mimo iż posiadałem mate karpiową cały czas, po głowie chodził mi zakup kołyski na stelażu, przede wszystkim ze względów na najwyższe bezpieczeństwo ryby, jak i wygodę przy sesji zdjęciowej. Na rynku wybór jest spory, lecz moją uwagę przykuła kołyska z firmy 4Success Big Mama Cradle.
czytaj więcej

Cygnet Grand Sniper Standard

Data: 2019-06-03 08:00 , autor: Kacper Niewrzoł , komentarzy: 2

Tyt
Dzisiaj pod lupę bierzemy poda Cygnet Grand Sniper Standard. Na pierwszy rzut oka widać solidne wykonanie i bardzo dobrą jakość produktu. To co odmienia go od innych stojaków to przede wszystkim konstrukcja, która bardzo przypadła mi do gustu.
czytaj więcej

Galerie

Filmy

Reklama

Reklama

Facebook

Reklama